Найцікавіші статті та новини вже чекають

Дорогі друзі!

Добігає кінця рік, який був водночас нелегким і результативним, складним і при цьому успішним. Він подарував кожному з нас безцінний досвід, а отже, зробив кращими версіями самих себе.

Увесь цей час кращі фахівці з обліку й аудиту, ризик-менеджменту і права ділилися з вами, нашими дорогими читачами, своїм досвідом і практичними порадами, тримали в курсі професійних новин України і світу, намагалися утримувати фокус вашої уваги на найважливіших аспектах роботи.

Перед вами останній в цьому році випуск журналу. Не зраджуючи традиціям, ознайомимося з його наповненням.

Як завжди, розпочнемо з рубрики «Аудит». Тут ми зібрали для вас актуальні професійні міжнародні новини та практичні поради. Зокрема, завершили серію публікацій про наслідки змін МСА 540 (переглянутого) «Аудит облікових оцінок та пов’язане з ними розкриття інформації». Також зосередили увагу на нових викликах, спричинених трансформаційними змінами аудиту під впливом технологій та нових умов роботи, спричинених пандемією. Пропонуємо ознайомитися з путівником з антикризового управління в компаніях, який підготували наші експерти.

У рубриці «Облік» знову говоримо про важливе – основні варіанти вибуття основних засобів із активів підприємства та особливості їх обліку. Не оминемо увагою й інвентаризацію, що особливо актуально наприкінці року. Зокрема, розглянемо аргументи на користь її проведення із застосуванням нових підходів.

Рубрика «Податки» цього разу дає практичні поради платникам податку на додану вартість, які протягом року розподіляли вхідний ПДВ за встановленими у ст. 199 Податкового кодексу України правилами. Оскільки настав час підбити підсумки і провести річний перерахунок ПДВ, з’ясуємо особливості річного перерахунку цього податку та його відображення у звітності у 2021 році.

Рубрика «Право» допоможе знайти нові рішення знайомих питань на основі огляду актуальної судової практики. Сподіваємося, аргументи, використані в судових спорах, стануть вам у пригоді під час провадження діяльності.

Сьогодні безперервне навчання – потреба сучасного бізнесу, що постійно зазнає трансформацій під впливом як зовнішніх, так і внутрішніх чинників. Стрімкий технологічний прогрес кидає нові виклики і стає генератором змін не лише в науці, але й у бізнесі. Тому опанування нових професійних компетенцій і технологічних навичок у стислі строки, зміна орієнтирів відповідно до нових проєктів і викликів – той мінімум, який необхідно мати кожному професіоналу, аби утримувати конкуренцію на ринку. Оновлення підходів потребує і сучасний аудит. Які нові формати отримання знань існують і як використовувати сучасні тренди в навчанні з користю для себе, компанії та клієнтів – розглянемо в рубриці «Консалтинг».

Нехай рік, що минає, стане для кожного цінним надбанням і внеском у подальші успіхи.

Вітаємо з прийдешніми святами та зичимо здійснення усіх творчих і професійних задумів у наступному році!