Найцікавіші статті та новини вже чекають

Дорогі колеги!

Мені особливо приємно представити вам квітневий випуск журналу «Аудитор України» – скарбничку корисних порад для аудитора, бухгалтера та консультанта.

Наш невтомний колектив, як завжди, зібрав для вас найцікавіше.

Так, із профільної рубрики «Аудит» ви дізнаєтеся про складники якості аудиторських послуг. Конкуренція на ринку аудиторських послуг з кожним роком стає дедалі гострішою. Якість послуг сьогодні є запорукою успішної діяльності аудиторської фірми, утримання поточних клієнтів і здобуття прихильності нових. У спеціальній статті рубрики спробуємо розкрити формулу якості, ретельно вивчивши кожен її компонент.

Тут ви також знайдете покроковий алгоритм дій під час проведення аудиту неприбуткових організацій, що буде корисним для зовнішніх аудиторів.

Не забули ми й про внутрішніх аудиторів. Для них ми розкрили тему ризик-орієнтованого підходу у внутрішньому аудиті, який наразі є дуже затребуваним бізнесом.

Цього разу в рубриці «Облік» ми звернули увагу на організацію та облік заохочувальних бонусів від роботодавця. Зокрема, розглянули документальне оформлення, відображення в обліку та оподаткування харчування, фітнесу та медичного страхування працівників. Крім того, наші експерти з’ясували практичні аспекти відображення в обліку операцій, пов’язаних з фінансовою орендою, в орендодавця (лізингодавця) та орендаря (лізингоодержувача).

Не менше корисних статей об’єднує рубрика «Податки». Наші експерти розглянули нові критерії блокування податкових накладних, ознайомили з механізмами та правилами виплати податків «у кредит», а також роз’яснили, що таке план BEPS і як він може вплинути на діяльність українських платників податків.

Товариства з обмеженою відповідальністю і товариства з додатковою відповідальністю є найпоширенішими організаційно-правовими формами для малого та середнього бізнесу. Нещодавно був прийнятий новий закон про ТОВ, який наробив чимало галасу, оскільки зміни, що впроваджуються ним, справді серйозні. До чого готуватися товариствам – читайте у статті рубрики «Право», де наші експерти проаналізували новели цього закону.

Вільне володіння іноземною мовою сьогодні є не просто конкурентною перевагою працівника, а й важливою передумовою професійних звершень. Утім, досить часто, витрачаючи час на вивчення мови, так і не вдається її опанувати на належному рівні. Яких помилок найчастіше припускаються охочі розмовляти іноземною та як їх уникнути – читайте в рубриці «Консалтинг».

Насамкінець хочу привітати зі святом Великодня! Щиро зичу світлих надій, добра, любові й такого довгоочікуваного миру. Христос Воскрес!

 

З побажаннями тепла і радості,
головний редактор
Ірина Кацал