Найцікавіші статті та новини вже чекають

Дорогі колеги!

Перед вами жовтневий випуск журналу «Аудитор України». Наша дружна команда підготувала для вас чимало цікавого. Мерщій розгортайте часопис.

Розпочнемо наш короткий екскурс з рубрики «Аудит». Тут ви дізнаєтеся про практичні аспекти побудови та інтеграції система ризик-менеджменту на підприємствах нефінансового сектору, що становлять суспільний інтерес, зокрема пропонуємо вашій увазі алгоритм поетапного впровадження системи ризик-менеджменту, розподілу функцій та обов’язків на підприємствах.

Цифрова трансформація – необхідна траєкторія розвитку для бізнесу, який прагне залишатися затребуваним принаймні на найближчі 10 років. Це вже усвідомили більшість компаній. Тому вам буде також корисно прочитати про вплив цифрової трансформації на аудит, який змушений працювати в нових умовах й постійно адаптувати правила роботи.

Не менш щедрою на професійний контент стала рубрика «Облік». Цього разу ми вирішили поговорити про особливості оцінки орендних відносин і розкриття інформації про них у звітності за умови використання різних стандартів. Також не оминули увагою тему фінансового лізингу. Зокрема, докладніше зупинилися на його обліково-податкових аспектах.

Тепер про «Податки». Останнім часом дедалі більше платників податку на додану вартість (серед них виробники сільгосппродукції, одягу, тканин) скаржаться на зупинення поданих ними для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних з однієї і тієї самої причини: «відсутні в таблиці даних, що постачаються на постійній основі та їх обсяг дорівнює або перевищує величину залишку придбання товарів/послуг». Чому блокують податкові накладні? Які документи необхідно надати податківцям для того, щоб їх зареєстрували і не блокували надалі? Як і коли нарахувати ПДВ за заблокованою податковою накладною? Відповіді на ці та інші запитання шукайте в нашому журналі.

Рубрика «Право» розкриває основні особливості майнової відповідальності працівників у трудових правовідносинах на прикладі сфери торгівлі.

Актуальну тему ми зачепили в рубриці «Консалтинг». Зокрема, карантин багато хто називає часом нових можливостей і тригером позитивних змін. Одне з таких зрушень – активізація й значне розширення програм і напрямів корпоративної соціальної відповідальності, спрямованих на підтримку всіх учасників ринку, які раніше зосереджували свою увагу лише на тактичних завданнях й напрямах діяльності бізнесу. Про вплив КСВ на діяльність компаній і про те, у чому полягає формула взаємовигоди, розкажемо докладніше у статті рубрики.

Якими б різними ми не були, наскільки б складними не були умови, у яких доводиться працювати, нас об’єднує професія і журнал «Аудитор України».

Дякуємо, що читаєте.