Найцікавіші статті та новини вже чекають

Дорогі колеги!

Мені приємно представити черговий випуск журналу «Аудитор України», над змістом якого ми ретельно попрацювали.

Світ швидко змінюється. Щоб бути актуальним, затребуваним і сучасним, потрібно слідкувати за змінами та пристосовуватися до них. І хоча аудит є досить консервативним бізнесом, сьогодні і його не оминула потреба відповідати вимогам часу та запитам клієнтів. Які послуги аудиторських фірм мають попит нині, а які будуть популярними в найближчому майбутньому – ви дізнаєтеся зі статті нашої профільної рубрики «Аудит». Тут ви також знайдете практичні рекомендації для проведення аудиту представництв іноземних компаній, які знадобляться в роботі.

У рубриці «Облік» ми розглянули новації оновленого закону про бухгалтерський облік та звітність і спробували спрогнозувати їхній вплив на бізнес. У світлі нового закону буде важливою інформація щодо стандарту електронного звітування XBRL. Яка практика його застосування у світі та які можливості він відкриває для українського обліку – дізнавайтеся зі статті рубрики. Також у цій рубриці ми не могли оминути увагою практичні аспекти проведення інвентаризації, до якої сьогодні активно готуються підприємства.

Не менш цікавою стала рубрика «Податки». Тут ми торкнулися податкових наслідків фрахту і перевезень із залученням нерезидента, інвентаризації розрахунків з бюджетом, а також обчислення, обліку та оподаткування вихідної допомоги.

Товариство з обмеженою відповідальністю є найпоширенішою організаційно-правовою формою ведення бізнесу, адже вона має безліч переваг. Зокрема, можна оперативно залучати інвестиції, брати участь у розподілі прибутку, одержувати дивіденди тощо. Водночас питання реалізації учасником свого права на участь у розподілі прибутку товариства нормативно фактично не захищено. Які умови отримання дивідендів у ТОВ і на які підводні камені можна натрапити під час цього процесу – читайте у статті рубрики «Право».

У рубриці «Консалтинг» ми дамо вам поради, як готуватися до публічних виступів, щоб вони стали успішними, та ознайомимо з секретами ділового етикету, про які слід знати, спілкуючись із партнерами з Китаю. Нюансів справді багато.

Нехай процес спілкування завжди буде приємним, а ділові зв’язки міцними та ефективними.

Бережіть себе.

 

З найщирішими побажаннями,
головний редактор
Ірина Кацал