Найцікавіші статті та новини вже чекають

Дорогі колеги!

Ви тримаєте в руках жовтневий випуск журналу «Аудитор України». Як завжди, ми зібрали для вас максимум корисної і цікавої інформації.

Так, з рубрики «Офіційно» ви дізнаєтеся про результати і хід конференції на тему «Майбутнє аудиторської професії: міжнародний досвід та шлях України», яка пройшла в Києві. Організатором заходу виступила Аудиторська палата України за підтримки EU-FINSTAR − проекту технічної допомоги, що фінансується Європейським Союзом, за участі Міністерства фінансів України та проекту STAREP Світового банку. Про що йшлося на заході і яких змін чекати аудиторам вже незабаром  – у спеціальному репортажі номера.

У рубриці «Аудит» ми зосередили увагу на питаннях ціноутворення для аудиторських фірм, розглянули можливості внутрішнього контролю у справі боротьби з шахрайством та корупцією, а також поділилися практичними аспектами проведення податкового аудиту. «Аудитор України» також побував на презентації Глобальних принципів управлінського обліку, перекладених українською мовою. Що це за документ та кому варто придивитися до нього пильніше – читайте в репортажі рубрики «Аудит».

Шалені темпи будівництва нових об’єктів змушують шукати місця під забудову, однак вільних ділянок лишилося зовсім мало. Тож старі будівлі зносять, а на їх місці зводять сучасну нерухомість. Як правильно відобразити в обліку ліквідацію «непотрібного» об’єкта нерухомості – шукайте в рубриці «Облік».

Щедрою на цікаву інформацію стала рубрика «Податки». Ознайомившись з її статтями, ви дізнаєтеся про податкові наслідки участі у закордонному семінарі, отримаєте практичні рекомендації для підготовки звіту про контрольовані операції і будете знати усе про податкову пеню – від нарахування до обліку.

Не варто лишати поза увагою і рубрику «Право». Тут ми прокоментували деякі положення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, зокрема в частині преференцій, які можуть отримати вітчизняні імпортери, працюючи з європейськими ринками. Також на прохання наших читачів ми докладніше розглянули матеріальну відповідальність бухгалтерів.

Усім відомо, що правильне делегування допомагає використовувати час якомога ефективніше. Але на практиці найчастіше все доводиться робити самостійно. Однак час  − наш найцінніший ресурс, адже його неможливо повернути. Як же правильно делегувати завдання, щоб і робота була виконана якісно і вчасно, і дорогоцінні хвилини не марнувався – ви дізнаєтеся зі статті рубрики «Консалтинг».

Бажаю завжди знаходити час на найважливіше і дякую, що читаєте нас! Бережіть себе.

З повагою і любов’ю,
головний редактор
Ірина Кацал