Найцікавіші статті та новини вже чекають

Дорогі колеги!

Насамперед щиро вітаю наших чарівних читачок, а також представниць творчого колективу редакції та редакційної колегії зі святом весни, ніжності й любові!

Бажаю весняного окрилення, сонячного настрою та приємних змін. Весна – пора надій і сподівань, час великих задумів і грандіозних планів. Зимова крига скресла, тож нехай усе задумане з легкістю втілюється у життя, виправдовуючи ваші найсміливіші очікування. З весною вас!

Березневий випуск журналу «Аудитор України» став по-весняному свіжим, цікавим і щедрим на корисну інформацію.

Хочемо повідомити внутрішніх аудиторів, що відтепер у нашому журналі ви знаходитиме ще більше потрібних для вашої роботи статей – кожного випуску рубрика «Аудит» обов’язково міститиме практичні статті, покликані допомогти службам внутрішнього аудиту в роботі.

Звісно, не забуваємо ми й про зовнішніх аудиторів. Наш творчий колектив наполегливо працює, щоб у кожному номері часопису «Аудитор України» ви знаходили щось цікаве й корисне для себе. Авторський колектив журналу, до якого входять члени Палати аудиторів і бухгалтерів України, Аудиторської палати України, представники міністерств і відомств, Державної фіскальної служби, Національного банку України, Світового банку, ЄБРР, АССА, СІМА, аудитори-практики вітчизняних і міжнародних аудиторських фірм, знає потреби ринку, а отже, швидко реагує на них.

Упевнено крокуючи до міжнародного співтовариства, Україна наближає сферу обліку та аудиту до європейських вимог. Зокрема, сьогодні значно розширився перелік підприємств, зобов’язаних перейти на міжнародні стандарти фінансової звітності.

Імплементація положень оновленого профільного законодавства у сфері обліку потребує надійної інформаційної підтримки. У журналі «Аудитор України» ми публікуватимемо  ексклюзивну інформацію щодо застосування МСФЗ, трансформації фінансової звітності, розроб-лення облікової політики тощо.
Ми продовжимо тримати руку на пульсі всіх змін у сферах оподаткування, права та консалтингу, готувати цікаві та корисні матеріали з потужним практичним складником, шукати та знаходити правильні рішення для вас.

Приємно відзначити, що кількість передплатників часопису «Аудитор України» зростає.

Це свідчить не лише про те, що ми пропонуємо гідний уваги ринку продукт, але й про довіру справжніх фахівців своєї справи – внутрішніх і зовнішніх аудиторів, головних бухгалтерів і фінансових директорів, юристів і податкових консультантів. Ми докладатимемо всіх зусиль, щоб журнал з кожним випуском робився ще цікавішим і зрештою став вашим надійним помічником у щоденній роботі.

Нехай весна буде теплою, а позитивні зрушення торкнуться усіх сфер нашого життя.

З повагою,
голова редакційної колегії
Олександр Бойко