10 квітня 2014 року, Київ
 

 EN  RU  UK

 

Палата податкових консультантів України запрошує до участі у Першому Всеукраїнському Форумі податкових консультантів, який відбудеться 5-6 червня 2014 року у м. Києві.

У світі податкові консультанти  - це спеціалісти у галузі фінансового обліку, податкового законодавства та пов'язаних із ними галузях. Податковий консультант – це цінна знахідка для бізнесу, оскільки саме він супроводжує діяльність свого клієнта, запобігаючи усім можливим ризикам, при цьому співпрацюючи з органами державної влади в його інтересах. Діяльність податкового консультанта охоплює широкий спектр завдань – від заповнення та подачі декларації клієнта до представлення інтересів клієнта в суді чи переговорах із державними органами із питань оподаткування.

Завданнями проведення Форуму є

  • обговорення питань функціонування та розвитку інституту податкового консультування в Україні – для вивчення зарубіжного досвіду ППК залучає до участі у Форумі податкових консультантів інших країн;
  • створення платформи для співпраці податкових консультантів України – запрошено кращих практиків у сфері аудиту, бухгалтерського обліку, податкового права України тощо;
  • обговорення необхідності правової регламентації діяльності податкових консультантів на основі міжнародного досвіду та наступних спільних шляхів у її реалізації – буде представлено проект Закону про податкових консультантів, розроблений ППК, а також обговорено пропозиції щодо його громадського обговорення та лобіювання.

Під час проведення Форуму у Вас буде можливість ознайомитись із новинками професійної літератури.

Організатором проведення заходу виступила Палата податкових консультантів України, що є громадською організацією та діє відповідно до Конституції України, Закону України «Про громадські об’єднання», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», Статуту та інших чинних нормативно-правових актів.

Детальніше з метою та напрямами діяльності Палати Ви можете ознайомитись на її сайті www.ppk.org.ua

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ

Деталі проведення заходу буде повідомлено безпосередньо кожному зареєстрованому учаснику.

За більш детальною інформацією щодо участі у Форумі звертайтесь, будь ласка, до координатора заходу

Тетяни Братенко: тел.: +38 (044) 361-36-88, e-mail: forum@ppk.org.ua.

 

Україна, 03150, Київ, вул. Предславинська, 28, офіс 309, тел. +38 (044) 361-36-88, www.ppk.org.ua