Редакція журналу плідно співпрацює з багатьма компаніями з різних сфер діяльності

Інститут внутрішнього контролю- Інститут внутрішнього контролю, зазвичай іменований TheIIC або IIC, є глобальною організацією, що займається просуванням ефективного середовища внутрішнього контролю і забезпечує експертизу в області внутрішнього контролю у всіх організаціях за рахунок високоякісних досліджень і навчання у всіх областях внутрішнього контролю


ГС "Палата аудиторів і бухгалтерів України" - Громадська спілка «Палата аудиторів і бухгалтерів України» створена у серпні 2016 року з метою підвищення статусу бухгалтерської та аудиторської професій в суспільстві, якості професійних послуг членів Спілки та сприяння впровадженню в практику бухгалтерського обліку і аудиту кращих міжнародних професійних стандартів.

Це принципово нове професійне об'єднання бухгалтерів і аудиторів, що ставить перед собою амбітні цілі і має необхідні  ресурси для їх досягнення.
Палата аудиторів і бухгалтерів України має представництва в більшості регіонів України, що надає їй статусу всеукраїнської професійної громадської організації


Журнал "Аудитор України" - фахове видання для аудиторів.


"ЮрКнига" - перший в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Низькі ціни та оперативна доставка по всій території України.


Юридична компанія «НОБІЛІ» - Юридична компанія «НОБІЛІ» – команда професіоналів нового покоління, яка спеціалізується на комплексному юридичному обслуговуванні середнього і великого бізнесу в Україні.


 

 

ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз» надає інформаційно-консультативні послуги правового характеру.


 

MMU Business School - це школа заснована в 2008 році групою європейських компаній. Основною діяльністю є надання дистанційної бізнес-освіти. Курируючий орган управління знаходиться в м. Единбург (Шотландія). Основні напрями школи це програми MBA і MINI MBA.

 


Интернет сайт издания «Украинский рекламный журнал» – это рекламно-информационный ресурс, на котором представлена информация о новостях деятельности, событиях и анонсах, а также товарах и услугах, которые предлагают предприятия и предприниматели Украины.

 


Worldwide Expert team is a group of professionals with many years of experience in government relations, research, business development, and conference and training production in all of the most demanding areas of modern economy.


 

Компания "Финансовый Аналитик - Сервис" на протяжении многих лет является признанным лидером в Украине в сфере организаций и проведения профессиональных бизнес-форумов и конференций.  Компания «Бизнес-Архитектор» оказывает услуги комплексной автоматизации учета и управления предприятий на базе программных продуктов «1С:Предприятие 8». Мы выполняем полный комплекс услуг в отношении программ «1С» — от презентации и продажи до внедрения «под ключ» и сопровождения. Нашей главной стратегией является достижение безусловного лидерства во всех сегментах рынка, в которых мы работаем.   

Если вы хотите быть лучшими и всегда стремитесь к партнерству с лучшими компаниями, 
значит мы с вами — одной крови.


«АНТАРЕС ТУР»компания, которая предлагает полный спектр туристических услуг по всему миру: проживание в отелях, апартаментах, виллах и резиденциях, авиабилеты, трансферы, экскурсионное обслуживание, посещение конференций, семинаров и выставок, организацию корпоративных туров по всему миру, прием иностранных делегаций в Украине.


Лидирующая национальная сеть, способствующая развитию и совершенствованию знаний и навыков по управлению бизнесом в условиях глобализации экономики.